خوش آمديد!
17:17 جمعه 14 ارديبهشت ماه ، 1403
سايت مهندس لاچيني | پروژه ها و آموزش الكترونيك و تابلوروان: تالار گفتمان

HLachini.elewiz.com :: نمايش موضوعات - طراحی تابلو روان 7×15

طراحی تابلو روان 7×15

ارسال موضوع جديد  پاسخ به اين موضوع   ارسال تشکر 

HLachini.elewiz.com صفحه اول انجمن -> تابلو روان -> نقشه و سورس برنامه های تابلو روان

نمايش موضوع قبلي :: نمايش موضوع بعدي  
نويسنده پيغام

m48farhadi
کاربر فعال
کاربر فعال

وضعيت: آفلاين
9 آذر ماه ، 1389
تعداد ارسالها: 6
امتياز: 8
تشکر کرده: 0
تشکر شده 0 بار در 0 پست

ارسالارسال شده در: شنبه، 27 آذر ماه ، 1389 17:32:16    موضوع مطلب: طراحی تابلو روان 7×15 پاسخ همراه با اعلان

با سلام خدمت مهندس و تشکر از جوابهایی که با حوصله به سوالات می دهید بخصوص مهندس adelavr :الان حدود دو ماهه که می خوام یه تابلو روان 7×15 با 3 عدد ماتریکس 5×7 بسازم و هنوز نتونستم جواب بگیرم می خواستم اگر ممکنه یک مدار برای این تابلو روان به من بدهید و برای برنامه نویسی اون هم منو راهنمایی کنید یا مشکل مداری که ضمیمه فرستادم رو برام مشخص کنید ممنونتون می شم .

بازگشت به بالا

رويت مشخصات كاربر ارسال پيغام شخصي
تشکرهاي ثبت شده از ايجاد کننده تاپيک :
m48farhadi(چهارشنبه، 1 دي ماه ، 1389 10:33:44),  

adelavr
کاربر فعال
کاربر فعال

2 شهريور ماه ، 1388
تعداد ارسالها: 305
امتياز: 603
تشکر کرده: 4
تشکر شده 45 بار در 12 پست

محل سكونت: http://pcenter.ir

ارسالارسال شده در: شنبه، 27 آذر ماه ، 1389 23:57:50    موضوع مطلب: پاسخ همراه با اعلان

دوست عزیز همانطور که گفتم بهتره توی پروتیوس برای شبیه سازی از همون دات ماتریسها استفاده کنی توی عمل هم یا از همون دات ماتریسها و یا از LED استفاده کن
نقشه اتصال LED ها هم به صورت ماتریسی اینجاست:
http://www.adelavr.blogfa.com/post-10.aspx
توی برنامه ای هم که دادی اشکالات زیادی هست بهتره ابتدا یه کاراکتر رو نمایش بدی بعد میتونی به راحتی با چند تا دستور اونو شیفت بدی برنامه نمایش کاراکتر تو همون لینک بالا هست اگه با اون مشکلی نداری بگو تا در مورد شیفت کاراکتر توضیح بدم

بازگشت به بالا

رويت مشخصات كاربر ارسال پيغام شخصي ارسال ايميل بازديد از سايت ارسال كننده مطلب

m48farhadi
کاربر فعال
کاربر فعال

9 آذر ماه ، 1389
تعداد ارسالها: 6
امتياز: 8
تشکر کرده: 0
تشکر شده 0 بار در 0 پست

ارسالارسال شده در: چهارشنبه، 1 دي ماه ، 1389 10:32:48    موضوع مطلب: پاسخ همراه با اعلان

سلام خدمت شما مهندس adelavr :
از اینکه سریع به سوالات من پاسخ داده اید بسیار بسیار ممنونم از جوابهای داده شده واقعا استفاده کردم
بازهم متشکرم.

بازگشت به بالا

رويت مشخصات كاربر ارسال پيغام شخصي
تمامي مطالب ارسال شده:   
ارسال موضوع جديد   پاسخ به اين موضوع   ارسال تشکر

HLachini.elewiz.com صفحه اول انجمن -> تابلو روان -> نقشه و سورس برنامه های تابلو روان

زمان پيشفرض سايت: ساعت گرينويچ + 3.5 ساعت
صفحه 1 از 1

نام کاربري:      کلمه عبور:     

~ يا ~
عضويت در سايت