خوش آمديد!
19:27 شنبه 15 ارديبهشت ماه ، 1403
سايت مهندس لاچيني | پروژه ها و آموزش الكترونيك و تابلوروان: تالار گفتمان

HLachini.elewiz.com :: نمايش موضوعات - Caller ID

Caller ID

اين انجمن قفل شده است . شما مجاز به ارسال مطلب يا جوابيه و ويرايش مطالب نمي باشيد.   اين مطلب قفل شده است . شما مجاز به ويرايش آن و يا ارسال جوابيه نمي باشيد .    

HLachini.elewiz.com صفحه اول انجمن -> معرفی مشتریان و سفارش انجام پروژه

نمايش موضوع قبلي :: نمايش موضوع بعدي  
نويسنده پيغام

ostovarit
کاربر جدید
کاربر جدید

وضعيت: آفلاين
29 شهريور ماه ، 1389
تعداد ارسالها: 1
امتياز: 1
تشکر کرده: 0
تشکر شده 0 بار در 0 پست

ارسالارسال شده در: دوشنبه، 29 شهريور ماه ، 1389 22:25:10    موضوع مطلب: Caller ID پاسخ همراه با اعلان

با سلام و خسته نباشید
من یک برنامه به زیان c# نوشتم و نیاز به یک دستگاه کالر ایدی دارم که کلیه خطوط مخابراتی رو ساپورت کنه قیمت پایینی داشته باشه و یک سمت به خط تلفن و سمت دیگر با پورت usb به رایانه متصل شود و در زمان تماس شماره تماس گیرنده را به ما بدهد ... از خود usb تغذیه کنه ... و یک باکس ساده داشته باشه ... فعلا یک خط تلفن رو ساپورت کنه کافیه ... برای شروع 50 تا 50 تا سفارش خواهم داد ... اگر تمایل به همکاری دارید شماره همراهتون رو برام ارسال کنید که من باهاتون تماس بگیرم

ostovarit@yahoo.com

با تشکر

بازگشت به بالا

رويت مشخصات كاربر ارسال پيغام شخصي

saeiddiod
کاربر فعال
کاربر فعال

وضعيت: آفلاين
5 تير ماه ، 1389
تعداد ارسالها: 22
امتياز: 37
تشکر کرده: 3
تشکر شده 1 بار در 1 پست

ارسالارسال شده در: سه شنبه، 30 شهريور ماه ، 1389 10:00:17    موضوع مطلب: پاسخ همراه با اعلان

سلام دوست عزیز
بهتر بود که حرف از خرید و فروش نمیزدی چون اگه کسی اطلاعاتی در این مورد داشته باشه میده.
همه کارها رو که خودت انجام دادی کجاش مونده.
من تو یه مقاله خونده بودم که خط تلفن رو وصل میکردن به کامپیوتر(البته برای ضبط مکالمات).اگه پیدا کردم برات ارسال میکنم.
ولی در مورد آی دی کالر چیزی نشنیدم

بازگشت به بالا

رويت مشخصات كاربر ارسال پيغام شخصي
تمامي مطالب ارسال شده:   
اين انجمن قفل شده است . شما مجاز به ارسال مطلب يا جوابيه و ويرايش مطالب نمي باشيد.    اين مطلب قفل شده است . شما مجاز به ويرايش آن و يا ارسال جوابيه نمي باشيد .   

HLachini.elewiz.com صفحه اول انجمن -> معرفی مشتریان و سفارش انجام پروژه

زمان پيشفرض سايت: ساعت گرينويچ + 3.5 ساعت
صفحه 1 از 1

پاسخ سريع در دسترس نميباشد