خوش آمديد!
09:43 دوشنبه 17 ارديبهشت ماه ، 1403
سايت مهندس لاچيني | پروژه ها و آموزش الكترونيك و تابلوروان: تالار گفتمان

HLachini.elewiz.com :: نمايش موضوعات - کمک در زمینه تابلو روان.

کمک در زمینه تابلو روان.

ارسال موضوع جديد  پاسخ به اين موضوع    

HLachini.elewiz.com صفحه اول انجمن -> تابلو روان

نمايش موضوع قبلي :: نمايش موضوع بعدي  
نويسنده پيغام

marp1366
کاربر فعال
کاربر فعال

وضعيت: آفلاين
8 مهر ماه ، 1391
تعداد ارسالها: 18
امتياز: 12
تشکر کرده: 0
تشکر شده 0 بار در 0 پست

ارسالارسال شده در: يكشنبه، 9 مهر ماه ، 1391 14:07:11    موضوع مطلب: کمک در زمینه تابلو روان. پاسخ همراه با اعلان

با سلام
ممنونم از راهنماییتون.
یه سوال دیگه اینکه تو مازولی32*16که تو بازار موجود هست 16تا ای سی 74595 و یه عدد 74245 هست .سوال اینکه چرا از 16تا 74595 استفاده کرده؟میتوانست از 8 تا استفاده کنه!
و سوال بعدی اینکه از 4 تا 4953 که همون ماسفت هستش استفاده کردن.این قطعه تو خودش 2تا ماسفت داره که جمعا معادل 8 تا ماسفت میشه.پس چطور از 16تا 74595 استفاده کرده ولی از 8تا ماسفت برای راه اندازی led ها؟
و سوال اخرم هم اینکه روی مین بردش از2 تا 74245 استفاده کرده .دلیلش چیه؟
ممنون میشم راهنماییم کنین
با تشکر

بازگشت به بالا

رويت مشخصات كاربر ارسال پيغام شخصي

adelavr
کاربر فعال
کاربر فعال

2 شهريور ماه ، 1388
تعداد ارسالها: 305
امتياز: 603
تشکر کرده: 4
تشکر شده 45 بار در 12 پست

محل سكونت: http://pcenter.ir

ارسالارسال شده در: جمعه، 14 مهر ماه ، 1391 01:44:51    موضوع مطلب: پاسخ همراه با اعلان

ببین دوست عزیز لچهایی رو که استفاده کرده باید ببینی خروجی ها و ورودیهاش به کجا وصله
اون 16 تا که میگی احتمال داره برای گسترش تابلو گذاشته باشن یعنی اگه خواستن اندازه تابلو رو بزرگتر کنن امکان پذیر باشه

در ضمن یه موردی رو میخوام بگم که کم کم دیگه چندان علاقه ای به ادامه دادن بحثهای این انجمن رو با عرض شرمندگی ندارم (به دلایل مشخص) البته خیلی وقته که به این انجمن بی میل شدم تا الان هم اگه هستم دلیلش اینه که از این سایت و جناب مهندس خیلی مطالب مفید یاد گرفتم اما متاسفانه عدم ایجاد پستهای جدید برای سایت و ... منو به این وا داشته که مثل بعضی از دوستانی که قبل از من اینکارو کردن من هم فعلا با این سایت فعالیت نسبتا فعال خودم رو قطع کنم! امیدوارم اگه سوالاتی رو که میپرسید دوستان دیگه جواب بدن و دوباره اون روزهای پرنشاط به این سایت برگرده منم الان در انجمن Eca.ir شرکت میکنم شما هم اگه سوالی رو اونجا مطرح کنین اساتید زیادی هستن که خیلی کامل جواب میدن
با تشکر از همه دوستانی که در این سایت زحمت کشیدن

بازگشت به بالا

رويت مشخصات كاربر ارسال پيغام شخصي ارسال ايميل بازديد از سايت ارسال كننده مطلب

marp1366
کاربر فعال
کاربر فعال

8 مهر ماه ، 1391
تشکر شده 0 بار در 0 پست

ارسالارسال شده در: شنبه، 15 مهر ماه ، 1391 13:05:55    موضوع مطلب: پاسخ همراه با اعلان

با سلام
ممنونم از لطف و راهنماییتون
ازتون یه خو.اهش دارم و اونم اینکه بیاین و بمونین تا انشااله دوباره این سایت مثل گذشته بشه.
منم یه اطلاعات جزعی دارم تو این زمینه
سعی میکنم با کمک شما دوباره این سایت رو مثل گذشتش کنیم
با تشکر و یا علی

بازگشت به بالا

marp1366
کاربر فعال
کاربر فعال

8 مهر ماه ، 1391
تشکر شده 0 بار در 0 پست

ارسالارسال شده در: شنبه، 15 مهر ماه ، 1391 13:28:00    موضوع مطلب: پاسخ همراه با اعلان

راستی یه سوال دیگه:
بردهایی که بهطور مجزا ساخته میشن در سایزهای مختلف از طریق کابل به میکرو وصل میشن رو اگه بخوایم زیادشون کنیم مثلا 2تا مازول 32*16 رو بهم وصل کنیم باید کلاکشون باهم یکی باشه و با میکرو هم همزمان باشه.از نظر سخت افزاری چیکار باید بکنیم؟
از نظر نرم افزاریم که کار خاصی نباید کرد.
ممنون میشم راهنماییم کنین

بازگشت به بالا

marp1366
کاربر فعال
کاربر فعال

8 مهر ماه ، 1391
تشکر شده 0 بار در 0 پست

ارسالارسال شده در: سه شنبه، 18 مهر ماه ، 1391 16:15:45    موضوع مطلب: پاسخ همراه با اعلان

با سلام
و جواب سوالی که پرسیدم رو خودم بهتون میگم و اونم استفاده از قطعات 595 هستن و نحوه ارتباطشون با هم دیگه که خودش این مشکل رو حل میکنه
یا علی

بازگشت به بالا

novin89
کاربر جدید
کاربر جدید

27 فروردين ماه ، 1393
تعداد ارسالها: 1
امتياز: 2
تشکر شده 0 بار در 0 پست

ارسالارسال شده در: چهارشنبه، 27 فروردين ماه ، 1393 18:25:24    موضوع مطلب: پاسخ همراه با اعلان

سلام

من می خوام بدونم که برای ساخت یک تابلو روان کوچیک در اندازه 45*15 چه نوع led استفاده کنم بهتره؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمائید

بازگشت به بالا

تمامي مطالب ارسال شده:   
ارسال موضوع جديد   پاسخ به اين موضوع   

HLachini.elewiz.com صفحه اول انجمن -> تابلو روان

زمان پيشفرض سايت: ساعت گرينويچ + 3.5 ساعت
صفحه 1 از 1

نام کاربري:      کلمه عبور:     

~ يا ~
عضويت در سايت