خوش آمديد!
21:54 يكشنبه 30 ارديبهشت ماه ، 1403
سايت مهندس لاچيني | پروژه ها و آموزش الكترونيك و تابلوروان: تالار گفتمان

HLachini.elewiz.com :: نمايش موضوعات - پروژه دماسنج با avr و مانیتورینگ

پروژه دماسنج با avr و مانیتورینگ

ارسال موضوع جديد  پاسخ به اين موضوع   ارسال تشکر 

HLachini.elewiz.com صفحه اول انجمن -> مدارات واسط کامپیوتر -> پورت سریال

نمايش موضوع قبلي :: نمايش موضوع بعدي  
نويسنده پيغام

mostafa26
کاربر فعال
کاربر فعال

وضعيت: آفلاين
7 مرداد ماه ، 1388
تعداد ارسالها: 7
امتياز: 11
تشکر کرده: 0
تشکر شده 0 بار در 0 پست

ارسالارسال شده در: سه شنبه، 14 مهر ماه ، 1388 10:04:35    موضوع مطلب: پروژه دماسنج با avr و مانیتورینگ پاسخ همراه با اعلان

سلام آقای لاچینی منن می واهم پروژه دماسنجی بسازم که با avr باشد و همچنین مانیتورینگ آن بر روی کامپیوتر با vb.net باشد لطفا از ابتدای کار به من کمک کنید چون من با avr و vb.net کار کرده ام اما نه از نظر سخت افزای و نه از نظر نرم افزاری ارتباط این دو را نمی دانم.
پس می خواه پله پله با کمک شما پیش برم تا من پروژه خودم را بسازم و هم دیگران از آن بهره ببرند.
منتظر کمکهایتان هستم.

بازگشت به بالا

رويت مشخصات كاربر ارسال پيغام شخصي بازديد از سايت ارسال كننده مطلب
تشکرهاي ثبت شده از ايجاد کننده تاپيک :

SoS
مدیر سایت
مدیر سایت

11 شهريور ماه ، 1387
تعداد ارسالها: 569
امتياز: 371
تشکر کرده: 15
تشکر شده 334 بار در 201 پست

ارسالارسال شده در: جمعه، 17 مهر ماه ، 1388 17:17:24    موضوع مطلب: نمایش دما بر روی کامپیوتر توسط AVR پاسخ همراه با اعلان

برای ارتباط با سخت افزار معمولا خود ویژوال بیسیک کار با پورت سریال را ساپورت میکند اما من خودم با VB6 کار میکنم و دقیقا دستور معادل آنرا در دات نت نمیدانم.

بازگشت به بالا

mostafa26
کاربر فعال
کاربر فعال

7 مرداد ماه ، 1388
تشکر شده 0 بار در 0 پست

ارسالارسال شده در: شنبه، 18 مهر ماه ، 1388 09:37:26    موضوع مطلب: پاسخ همراه با اعلان

با تشکر آای مدیر اما در حال حاضر شما می توانید نقشه های ارتباط rs232 با میکرو و همچنین ساختار کلی دستورات txd و rxd را در vb برای من بگید.
مثلا اگر بخواهم یک led را با یک دکمه روی صفحه vb روی خروجی avr خاموش و روشن کنم باید چکار کنم.
باتشکر

آخرين ويرايش توسط mostafa26 در تاريخ شنبه، 18 مهر ماه ، 1388 09:55:44; دفعات ويرايش در مجموع : 1 مرتبه

بازگشت به بالا

mostafa26
کاربر فعال
کاربر فعال

7 مرداد ماه ، 1388
تشکر شده 0 بار در 0 پست

ارسالارسال شده در: شنبه، 18 مهر ماه ، 1388 09:43:13    موضوع مطلب: پاسخ همراه با اعلان

با تشکر آای مدیر اما در حال حاضر شما می توانید نقش های ارتباط rs232 با میکرو و همچنین ساختار کلی دستورات txd و rxd را در vb برای من بگید.
مثلا اگر بخواهم یک led را با یک دکمه روی صفحه vb روی خروجی avr خاموش و روشن کنم باید چکار کنم.
باتشکر

بازگشت به بالا

mostafa26
کاربر فعال
کاربر فعال

7 مرداد ماه ، 1388
تشکر شده 0 بار در 0 پست

ارسالارسال شده در: شنبه، 18 مهر ماه ، 1388 09:43:54    موضوع مطلب: پاسخ همراه با اعلان

با تشکر آای مدیر اما در حال حاضر شما می توانید نقش های ارتباط rs232 با میکرو و همچنین ساختار کلی دستورات txd و rxd را در vb برای من بگید.
باتشکر

بازگشت به بالا

ekbatanifard
کاربر فعال
کاربر فعال

18 فروردين ماه ، 1389
تعداد ارسالها: 26
امتياز: 85
تشکر شده 0 بار در 0 پست

ارسالارسال شده در: سه شنبه، 19 دي ماه ، 1391 19:19:30    موضوع مطلب: پاسخ همراه با اعلان

سلام
اگر خواستید بنده براتون میتونم بنویسم
قبلا این کار رو برای کسی انجام دادم و گراف هم میگرفت خیلی جالب بود و میتونست 10 تا سنسور یا بیشتر هم ساپورت کنه و گراف بده
09372472498

بازگشت به بالا

student-p
کاربر فعال
کاربر فعال

26 مهر ماه ، 1388
تعداد ارسالها: 69
امتياز: 142
تشکر شده 6 بار در 5 پست

ارسالارسال شده در: سه شنبه، 19 دي ماه ، 1391 21:29:15    موضوع مطلب: پاسخ همراه با اعلان

ekbatanifard مي نويسد:
سلام
اگر خواستید بنده براتون میتونم بنویسم
قبلا این کار رو برای کسی انجام دادم و گراف هم میگرفت خیلی جالب بود و میتونست 10 تا سنسور یا بیشتر هم ساپورت کنه و گراف بده
09372472498

دوست عزیز سلام

اگه امکان داره اینجا قرار بدین تا دوستان دیگه هم بتونن استفاده کنن Wink

بازگشت به بالا

رويت مشخصات كاربر ارسال پيغام شخصي بازديد از سايت ارسال كننده مطلب شناسه Yahoo

student-p
کاربر فعال
کاربر فعال

26 مهر ماه ، 1388
تعداد ارسالها: 69
امتياز: 142
تشکر شده 6 بار در 5 پست

ارسالارسال شده در: سه شنبه، 19 دي ماه ، 1391 21:32:28    موضوع مطلب: Re: پروژه دماسنج با avr و مانیتورینگ پاسخ همراه با اعلان

mostafa26 مي نويسد:
سلام آقای لاچینی منن می واهم پروژه دماسنجی بسازم که با avr باشد و همچنین مانیتورینگ آن بر روی کامپیوتر با vb.net باشد لطفا از ابتدای کار به من کمک کنید چون من با avr و vb.net کار کرده ام اما نه از نظر سخت افزای و نه از نظر نرم افزاری ارتباط این دو را نمی دانم.
پس می خواه پله پله با کمک شما پیش برم تا من پروژه خودم را بسازم و هم دیگران از آن بهره ببرند.
منتظر کمکهایتان هستم.

سلام

اگه بخواید با زبان بیسیک کار کنید و همچنین VB6 من میتونم بصورت مقطعی کمکتون کنم؛چون خیلی سرم شلوغه!

از شما حرکت از ما هم راهنمایی.

برای شروع ب زبان بیسیک میتونید از کتاب علی کاهه یا عبدالرحمن حیدری شروع کنید...

موفق باشید

بازگشت به بالا

رويت مشخصات كاربر ارسال پيغام شخصي بازديد از سايت ارسال كننده مطلب شناسه Yahoo

ekbatanifard
کاربر فعال
کاربر فعال

18 فروردين ماه ، 1389
تعداد ارسالها: 26
امتياز: 85
تشکر شده 0 بار در 0 پست

ارسالارسال شده در: جمعه، 22 دي ماه ، 1391 13:19:19    موضوع مطلب: پاسخ همراه با اعلان

درود
والا با عرض پوزش چون برنامه به صورت کاملا حرفه ای هست نمیتونم این کار رو کنم و مبلغ کار هم بالاست
اما میشه با 50000 تومان برنامه یک سنسور و روشن خاموش کردن یک هیتر رو بهتون بدم
که شامل نمایش عدد در نرم افزار هست و میزان دمای کنترلی هم در نرم افزار نوشته میشه و برای میکرو فرستاده میشه
دما دائما در نرم افزار نشان داده میشه و وقتی به دمای مورد نظر رسید ال ای دی درون نرم افزار روشن میشه
تقریبا شبیه یه ترموستات نمایش میده یعنی الگو از یه ترموستات صنعتی هستش (در نرم افزار)
اگه vb بلد باشید و یه آشنایی مختصر با avr هم داشته باشید راحت میتونید سنسورهاشو اضافه کنید و خیلی چیزای دیگه بهش اضافه کنید-
تمام برنامه رو هم میفهمید که چطور کار میکنه و ارسال و دریلافت rs232 رو کاملا متوجه میشید
برنامش زیاد پیچیده نیست شاید 20 خط باشه (برای یک سنسور )
برنامه میکرو هم خیلی سادست و اونم در حد 20 خط برنامه بسکام هست
البته همه برنامه به صورت اصولیه و از تایمر ها استفاده شده و کاملا حرفای هستش اما در عین حال ساده و روان-
منو میبخشی که این برنامه رو به اشتراک نزاشتم چون ماهها وقت براش گذاشتم و برنامه حرفه ا ی هستش-
بدرود
09372472498
www.led1.ir

بازگشت به بالا

تمامي مطالب ارسال شده:   
ارسال موضوع جديد   پاسخ به اين موضوع   ارسال تشکر

HLachini.elewiz.com صفحه اول انجمن -> مدارات واسط کامپیوتر -> پورت سریال

زمان پيشفرض سايت: ساعت گرينويچ + 3.5 ساعت
صفحه 1 از 1

نام کاربري:      کلمه عبور:     

~ يا ~