خوش آمديد!
15:13 يكشنبه 30 ارديبهشت ماه ، 1403
سايت مهندس لاچيني | پروژه ها و آموزش الكترونيك و تابلوروان: تالار گفتمان

HLachini.elewiz.com :: نمايش موضوعات - منبع تعذیه دیجیتال

منبع تعذیه دیجیتال

ارسال موضوع جديد  پاسخ به اين موضوع   ارسال تشکر 

HLachini.elewiz.com صفحه اول انجمن -> AVR

نمايش موضوع قبلي :: نمايش موضوع بعدي  
نويسنده پيغام

MEHDISH
کاربر فعال
کاربر فعال

وضعيت: آفلاين
28 شهريور ماه ، 1388
تعداد ارسالها: 19
امتياز: 36
تشکر کرده: 0
تشکر شده 8 بار در 8 پست

محل سكونت: نصف جهان

ارسالارسال شده در: يكشنبه، 29 شهريور ماه ، 1388 01:32:29    موضوع مطلب: منبع تعذیه دیجیتال پاسخ همراه با اعلان

با سلام خدمت اقای مهندس لاچینی :

راستش من دیشب چند تا سوال از شما در مورد منبع تغذیه 0 تا 30 ولت پرسیدم که شما لطف کردید . آدرس این تاپیک را در جواب من دادید و خیلی هم

ممنون - راستشو بخواهید جواب سوالهایم را تا حدودی فهمیدم اما چند سوال پیش آمده که میترسم مشگل بشه لطفا اگه میشه تا دیر نشده جوابم را بدهید :

شما در نقشه شماتیک ولتاز 42 ولت را قرار داده اید و من هم امروز رفتم یک ترانس 42 ولت - 3 آمپر سفارش دادم ولی در سوالهایی که دوست عزیزمان

کرده بودند گفته اید ولتاز 42 ولت میتواند به ترانزیستور 2n3055 و آی سی lm324 آسیب بزند - پس من حالا چکار باید انجام بدم ؟ بروم وسفارش رو تغییر

بدم تا دیر نشده ؟

من این مدار را به ولتاز 24 ولت حدودا 3.5 امپر وصل کردم - {برای تست }همه چیز خوب پیش رفت ولی ولتاز و جریان روی صفحه نمایش تغییرات داشت

(ولتاز بیشتر ) نمیتونم منظورم را درست بیان کنم - ولتاز را هم نمیتوسم تنظیم کنم ولی جریان را چرا - ایا مدار من با این اوضاع درست مونتاز شده ؟

به نظر شما اشگال از کجاست ؟ از ولتاز کم ؟ آ یا ولتاز و جریا ن تنظیمی روی صفحه باید ثابت باشند ؟

من مقاومت 0.65 اهم پیدا نکردم - با یکی از دوستانم مشورت کردم و او گفت به جای ان برای آ زمایش یک مقاوت 0.5 اهم 5 وات بگذار ومن هم چون

میخواستم مدار را راه اندازی کنم این کار کردم م نتیجه همان شد که برایتا ن نوشتم - فراموش کردم بگویم من اصلا در خروجی 2 ولت بیشتر نداشتم و

زیاد هم نمیشد به نظر شما علت چیست ؟

لطفا پاسخ من را بدهید - تاکید من بیشتر روی ولتاز ترانس سفارشی ام میباشد که آ یا ولتاز آن را تغییر بدهم تا دیر نشده ؟

خیلی ممنون که وقت گذاشتید .

با تشکر فروان .

بازگشت به بالا

رويت مشخصات كاربر ارسال پيغام شخصي
تشکرهاي ثبت شده از ايجاد کننده تاپيک :

SoS
مدیر سایت
مدیر سایت

11 شهريور ماه ، 1387
تعداد ارسالها: 569
امتياز: 371
تشکر کرده: 15
تشکر شده 334 بار در 201 پست

ارسالارسال شده در: يكشنبه، 29 شهريور ماه ، 1388 05:20:18    موضوع مطلب: منبع تعذیه دیجیتال پاسخ همراه با اعلان

دوست عزیز شما به عرض بنده اصلا توجه نکردید، بنده از شما خواستم که مسائل مربوط به منبع تغذیه دیجیتا را فقط و فقط در تاپیک زیر مطرح کنید و آدرس آنهم که داده شده بود :
http://www.hlachini.com/ftopict-13-.html
شما کافیست بر روی لینک بالا کلیک کرده و سپس در صفحه باز شده بر روی دکمه ارسال جواب کلیک میکردید تا سئوالتان در انتهای سئوالات دیگران در همان تاپیک درج میشد نه در یک تاپیک جدید!
همچنین در عنوان تاپیک های جدید هم باید فقط به ذکر موضوع سئوال بپردازید ، نوشتن کلمات و جملات کلی مثل کمک فوری ، خواهش ، سلام و ... هیچ کمکی برای دریافت سریعتر پاسخ از سوی ما نخواهد کرد. شما فرض کنید تمام دوستان از همین شیوه کلی نویسی برای عنوان موضوعات استفاده کنند آنوقت شما چگونه میتوانستید از روی موضوع ، محتویات تاپیکها را متوجه میشدید؟ خوب مسلما امکان نداشت جز اینکه تک تک موضوعات را باز کنید و متن را بخوانید تا ... به نظر شما این درست است یا اینکه هر موضوعی متناسب با محتویات نوشته شود تا با یک نگاه سریع بتوان از کلیت آن سر در آورد.

ترانس خودتان را هم برای خروجی 30 ولت متناوب بپیچید.

اما سایر مسائل مطرح شده فقط در تاپیکی که گفته شد پاسخ داده میشود.
به امید همکاری شما دوست عزیز با ما و همچینین آرزوی موفقیت.

بازگشت به بالا

رويت مشخصات كاربر ارسال پيغام شخصي بازديد از سايت ارسال كننده مطلب

MEHDISH
کاربر فعال
کاربر فعال

28 شهريور ماه ، 1388
تعداد ارسالها: 19
امتياز: 36
تشکر کرده: 0
تشکر شده 8 بار در 8 پست

محل سكونت: نصف جهان

ارسالارسال شده در: دوشنبه، 30 شهريور ماه ، 1388 00:51:11    موضوع مطلب: منبع تغذیه دیجیتال پاسخ همراه با اعلان

شرمنده

بازگشت به بالا

رويت مشخصات كاربر ارسال پيغام شخصي
تمامي مطالب ارسال شده:   
ارسال موضوع جديد   پاسخ به اين موضوع   ارسال تشکر

HLachini.elewiz.com صفحه اول انجمن -> AVR

زمان پيشفرض سايت: ساعت گرينويچ + 3.5 ساعت
صفحه 1 از 1

نام کاربري:      کلمه عبور:     

~ يا ~
عضويت در سايت