خوش آمديد!
23:40 دوشنبه 17 ارديبهشت ماه ، 1403
سايت مهندس لاچيني | پروژه ها و آموزش الكترونيك و تابلوروان: تالار گفتمان

HLachini.elewiz.com :: نمايش موضوعات - درخواست شیرتایمردار

درخواست شیرتایمردار

ارسال موضوع جديد  پاسخ به اين موضوع   ارسال تشکر 

HLachini.elewiz.com صفحه اول انجمن -> الکترونیک صنعتی

نمايش موضوع قبلي :: نمايش موضوع بعدي  
نويسنده پيغام

786521101364
کاربر فعال
کاربر فعال

وضعيت: آفلاين
1 تير ماه ، 1389
تعداد ارسالها: 9
امتياز: 11
تشکر کرده: 1
تشکر شده 0 بار در 0 پست

ارسالارسال شده در: سه شنبه، 1 تير ماه ، 1389 13:35:33    موضوع مطلب: درخواست شیرتایمردار پاسخ همراه با اعلان

بسم الله رحمن رحیم

باعرض سلام وخسته نباشیدخدمت شما
سوال من این است :
اگرمادارای زمینی درمحلی دورازمحل زندگی خودباشیم ودرآن زمین درخت هاو...وجودداشته باشندحالااگرهرروزبخواهیم به آن مکان برای آبیاری برویم به صرفه نیست حالاسوال من ازشماهااین است که می توان مداری راطراحی کرد که بااتصال به منبع یاشیراصلی به طوراتومات درزمان های تعریف شده توسط کاربر بتوان آن هارابه طرخودکارآبیاری کرد
لطفااگرمی توانیددرطراحی یامعرفی نقشه یامعرفی وبسایتی برای آموزش بیشتربه من کمک کنیدکوتاهی نکنید.لطفاهرچه می دانیدبنویسید.
درباری شیرهای الکترونیکی وسیستم وافزارهای نیازبرای اینکارراهم بگویید.
باکمال تشکرازشما خدانگهداروالتماس دعا.
این هم وبلاگ منwww.iranpg.loxblog.com Confused

بازگشت به بالا

رويت مشخصات كاربر ارسال پيغام شخصي بازديد از سايت ارسال كننده مطلب
تشکرهاي ثبت شده از ايجاد کننده تاپيک :

hunteramin
کاربر فعال
کاربر فعال

6 اسفند ماه ، 1387
تعداد ارسالها: 51
امتياز: 85
تشکر کرده: 5
تشکر شده 12 بار در 4 پست

ارسالارسال شده در: پنجشنبه، 3 تير ماه ، 1389 10:03:33    موضوع مطلب: پاسخ همراه با اعلان

با سلام
شما ابتدا به یکی از میکروکنترلر ها مثل avr تسلط پیدا کنید بعد تمام این کار ها به راحتی امکان پذیر است و برای اتصال سیستم کنترل به شیر ها باید از شیر های برقی استفاده کنید.می توانید از کتاب های مختلفی که در زمینه میکروکنترلر avr موجود است استفاده کنید همچنین در سایت های مختلف آموزش های مقدماتی میکروکنترلر موجود می باشد که با یک جستجوی ساده در گوگل می توانید این مقاله ها را بدست آورید.البته این کتاب ها به دو دسته زبان c و بیسیک تقسیم می شوند که باید بسته به توانایی خود یکی را انتخاب کنید و باید برنامه نویسی خود را قوی کنید
موفق باشید

بازگشت به بالا

رويت مشخصات كاربر ارسال پيغام شخصي
کاربرانی که برای این ارسال از hunteramin تشکر کرده اند 786521101364

786521101364
کاربر فعال
کاربر فعال

1 تير ماه ، 1389
تعداد ارسالها: 9
امتياز: 11
تشکر کرده: 1
تشکر شده 0 بار در 0 پست

ارسالارسال شده در: دوشنبه، 7 تير ماه ، 1389 05:40:43    موضوع مطلب: سوال1 پاسخ همراه با اعلان

بسم الله رحمن رحیم

باسلام ودرودفراوان خدمت شمابرای پاسخ های مفیدوسریع شما.
شما درمدرپاسخ مطلب من که دررابطه باشیراتوماتیک بودکه گفته بودم به نظرشماکدام میکروکنترولرخوب است که شمااین جواب رادادید(اساسا میکروکنترلر ها تفاوت چندانی با هم ندارند و فقط امکانات آنها با هم فرق می کند ولی در هر صورت به نظر بنده میکرو کنترلر avr مناسب تر است)خوب حالا برای استفاده چه برنامه ی وچه ابزاری برای برنامه نویسی بایداستفاده کرد.
آیادرون سایت این برنامه وابزاربرنامه نویسی وجوددارد؟
آیامی توانییدبرنامه ی رابرای من بنویسید؟
اگرنوشتن برنامه وابزارآن قیمتی داردقیمت آنهارانوشته وروش خریدراهم بنویسید؟
باکمال تشکرخدانگهداروالتماس دعا.
توپترین انجمن الکترونیک Embarassed

بازگشت به بالا

رويت مشخصات كاربر ارسال پيغام شخصي بازديد از سايت ارسال كننده مطلب

hunteramin
کاربر فعال
کاربر فعال

6 اسفند ماه ، 1387
تعداد ارسالها: 51
امتياز: 85
تشکر کرده: 5
تشکر شده 12 بار در 4 پست

ارسالارسال شده در: دوشنبه، 7 تير ماه ، 1389 13:38:49    موضوع مطلب: پاسخ همراه با اعلان

با سلام خدمت شما
بنده از اطلاعات موجود در سایت کاملا خبر ندارم.
بله بنده می توانم این کار را انجام دهم فقط شما باید مشخصات کامل سیستم خود را از قبیل اینکه دقیقا چند شیر برقی می خواهید به سیستم کنترل متصل کنید و اینکه آیا شما می توانید این سیستم راه اندازی کنید و اینکه شیر برقی را می توانید خریداری کنید یا خیر و اینکه شیر شما چند اینچ است، اعلام کرده و در صورت تمایل می توانم سخت افزار کامل آن را ساخته و برایتان ارسال کنم .در صورت تمایل مشخصات کامل سیستم را اعلام فرمایید تا بنده موضوع را بررسی کرده و قیمت را اعلام کنم.
موفق باشید

بازگشت به بالا

رويت مشخصات كاربر ارسال پيغام شخصي
تمامي مطالب ارسال شده:   
ارسال موضوع جديد   پاسخ به اين موضوع   ارسال تشکر

HLachini.elewiz.com صفحه اول انجمن -> الکترونیک صنعتی

زمان پيشفرض سايت: ساعت گرينويچ + 3.5 ساعت
صفحه 1 از 1

نام کاربري:      کلمه عبور:     

~ يا ~
عضويت در سايت