خوش آمديد!
09:10 جمعه 14 ارديبهشت ماه ، 1403
سايت مهندس لاچيني | پروژه ها و آموزش الكترونيك و تابلوروان: تالار گفتمان

HLachini.elewiz.com :: نمايش موضوعات - ساعت دیجیتال m8 آقای فاریابی

ساعت دیجیتال m8 آقای فاریابی

ارسال موضوع جديد  پاسخ به اين موضوع   ارسال تشکر 

HLachini.elewiz.com صفحه اول انجمن -> AVR

نمايش موضوع قبلي :: نمايش موضوع بعدي  
نويسنده پيغام

MEHDISH
کاربر فعال
کاربر فعال

وضعيت: آفلاين
28 شهريور ماه ، 1388
تعداد ارسالها: 19
امتياز: 36
تشکر کرده: 0
تشکر شده 8 بار در 8 پست

محل سكونت: نصف جهان

ارسالارسال شده در: سه شنبه، 13 مهر ماه ، 1389 09:20:40    موضوع مطلب: ساعت دیجیتال m8 آقای فاریابی پاسخ همراه با اعلان

ضمن تشکر از مدار بدرد بخورتون میخواستم اگه امکانش هست برنامه این ساعت رو از 12 به 24 تغییرش بدین ( 24 ساعته از همه لحاظی بهتره ) شما توی عکسهاتون از بازر و چند تا کلید استفاده کرده اید و همچنین برای ثانیه شمار از خود ممیز سون سگمنتها استفاده کردید - پس چرا نقشه پروتئوس فرق میکنه ؟ شما که زحمت کشیده اید و نقشه رو قرار دادید نمیشد مدار چاپی و برنامه همین ساعت توی عکس رو قرار میدادید ؟ تا همه بتونند استفاده کنند ؟ یا این طرح دومی اختصاصیه ؟ (به هر حال ممنون ) جناب مهندس من برنامه توی توضیحاتو تبدیل کردم و ریختم داخل میکروی فایل دانلود ساعت و کار داد - اما مشگلی که دیدم زمان خیلی عقبه ! یعنی هر دوثانیه یکبار ال ای دی های ثانیه چشمک میزنن !! من تایم گرفتن هر دقیقه ساعت نزدیک 17 -18 ثانیه عقب می افتاد !! شما گفتید یک کریستال ساعت هم لازم میشه ؟! ولی توی نقشه کریستالی در کار نبود ؟ علتش چیه ؟ از این که این همه سوال کردم , منو ببخشید - منتظر جوابتونم .

بازگشت به بالا

رويت مشخصات كاربر ارسال پيغام شخصي
تشکرهاي ثبت شده از ايجاد کننده تاپيک :
MEHDISH(چهارشنبه، 14 مهر ماه ، 1389 00:31:10),  

fahim
کاربر فعال
کاربر فعال

2 مهر ماه ، 1389
تعداد ارسالها: 6
امتياز: 22
تشکر شده 0 بار در 0 پست

محل سكونت: جیرفت

ارسالارسال شده در: سه شنبه، 13 مهر ماه ، 1389 14:46:59    موضوع مطلب: پاسخ همراه با اعلان

سلام دوست عزیز،من فهیم فاریابی هستم. اینکه گفتین در تصویر بازر،کلیدهای بیشتر و استفاده از datهای خود سون سگمنت ها رو دیدین اینها کارهایی کاملا اختیاری اند به طوری که حتی شما می تونید این ساعت رو آلارم دار نیز کنید. برای اینکه این ساعت رو 24 ساعتی کنید اونجایی که در برنامه نوشته شده: If _hour = 13 Then _hour = 01 End If شما به جای 13 عدد 25 رو وارد کنید. گفته بودین که مدار چاپی این مدار را در سایت قرار دهیم.این کار امکان پذیر نیست.من خودم مدار چاپی های زیادی برای این مدار دارم. اگه شما خیلی مایل به دریافت اون ها هستید در خواستتون را به ایمیل من بزنید تا برای شما ارسال کنم. و اما در مورد این که led هاتون دیر به دیر چشمک میزنن: ببینید در پروتوس احتیاجی به اتصال کریستال 768/32 نیست. اما در واقعیت شما باید این کریستال را به پایه های 9و10 میکرو متصل کنید.من خودم هم با ساعت ها موجود در بازار تایم گرفتم و دیدم که آنها dat هاشون تند تر از datهای این ساعت رفرش میشن. اما اگه اگه در ساعتی که تست کردین این مقدار خیلی زیاد است احتمالا مشکل از کریستال است.لطفا باز تست کنین اگه جواب نگرفتین با من از طریق ایمیلم تماس برقرار کنید تا شما را بیشتر راهنمایی کنم. با تشکر فهیم فاریابی

بازگشت به بالا

MEHDISH
کاربر فعال
کاربر فعال

28 شهريور ماه ، 1388
تشکر شده 8 بار در 8 پست

ارسالارسال شده در: چهارشنبه، 14 مهر ماه ، 1389 00:37:11    موضوع مطلب: پاسخ همراه با اعلان

خیلی ممنون از جواب گرمتون .

من قبلا ایمیل براتون زدم . ممنون میشم هر چه زودتر جوابمو بدید .

خیلی آقایی Razz

تا بعد . ...

بازگشت به بالا

fahim
کاربر فعال
کاربر فعال

2 مهر ماه ، 1389
تشکر شده 0 بار در 0 پست

ارسالارسال شده در: پنجشنبه، 15 مهر ماه ، 1389 16:35:37    موضوع مطلب: پاسخ همراه با اعلان

سلام
من ایمیل هام رو چک کردم اما از ایمیل شما خبری نبود.لطفا دوباره تلاش کنید.

بازگشت به بالا

MEHDISH
کاربر فعال
کاربر فعال

28 شهريور ماه ، 1388
تشکر شده 8 بار در 8 پست

ارسالارسال شده در: جمعه، 16 مهر ماه ، 1389 23:40:39    موضوع مطلب: پاسخ همراه با اعلان

سلام مهندس فاریابی :

شرمنده من دو روزی نبودم و از اینترنت هم دور و جوابتونو هم دیر خواندم , به هر حال از اینکه خبر دادید ممنونم .

راستش نمیدونم چرا ارسال نشده ؟ دوباره تلاشمو میکنم !

به هر حال دمتون گرم . Smile

بازگشت به بالا

MEHDISH
کاربر فعال
کاربر فعال

28 شهريور ماه ، 1388
تشکر شده 8 بار در 8 پست

ارسالارسال شده در: يكشنبه، 18 مهر ماه ، 1389 22:52:03    موضوع مطلب: پاسخ همراه با اعلان

سلام :

آقای فاریابی من هنوز منتظر جواب ایمیلم هستم ولی ازتون خبری نشد ؟

اگه میشه لطف کنید اگه ایمیل احیانا دوباره به دستدون نرسید , پیغام ها تونو بخونید .

ممنون میشم .
والا انتظار خیلی بده ! Sad

بازگشت به بالا

fahim
کاربر فعال
کاربر فعال

2 مهر ماه ، 1389
تشکر شده 0 بار در 0 پست

ارسالارسال شده در: سه شنبه، 20 مهر ماه ، 1389 08:35:01    موضوع مطلب: پاسخ همراه با اعلان

سلام
ببخشید من درگیر یک پروژه بودم به طوری که فرصت سر خاروندن نداشتم.
شما چه جوری ایمیل می فرستید که به دست من نمی رسه؟ به هر حال آدرس ایمیلتون رو در همین صفحه بزارید تا من خودم براتون ایمیل بزنم.

بازگشت به بالا

MEHDISH
کاربر فعال
کاربر فعال

28 شهريور ماه ، 1388
تشکر شده 8 بار در 8 پست

ارسالارسال شده در: شنبه، 24 مهر ماه ، 1389 21:55:56    موضوع مطلب: پاسخ همراه با اعلان

سلام مهندس :

والا منم گیج شدم که چرا ایمیلهام نمیاد !!!

ایراد نداشت ؟! نمیدونم والا ؟؟

به هر حال ممنونم که پاسخ داددید .

پس من منتظر ایمیل شما هستم .

ممنون

ایمیلم :

www.mehdish200965@yahoo.com

بازگشت به بالا

fahim
کاربر فعال
کاربر فعال

2 مهر ماه ، 1389
تشکر شده 0 بار در 0 پست

ارسالارسال شده در: سه شنبه، 27 مهر ماه ، 1389 12:19:33    موضوع مطلب: پاسخ همراه با اعلان

سلام من به آدرس ایمیلی که گذاشته بودید توضیحات کامل را در مورد خواستتون فرستادم.
لطفا چک کنید.....................................................................................

بازگشت به بالا

hamzavi
کاربر جدید
کاربر جدید

6 اسفند ماه ، 1389
تعداد ارسالها: 1
امتياز: 2
تشکر شده 0 بار در 0 پست

ارسالارسال شده در: جمعه، 6 اسفند ماه ، 1389 11:17:09    موضوع مطلب: پاسخ همراه با اعلان

سلام آقای فاریابی
خسته نباشید
دستم به دامنتون این بروژه ای را که داخل سایت گذاشتید خوبه اما من این بروژه ساعت را با 4 سون سگمنت تکی میخواهم مانند ساعتی که داخل با 8051 د راین سایت است با این تفاوت که بسکام باشه
چرا که همین برنامه ساعت را با 4 سون سگمنت تکی انجام میدهم جواب نمیده خواهش می کنم کمکم کنید
اگه بهم ایمیل هم کنید بازم ممنونتون میشم

باتشکر
sayedmohamad.hamzavi@gmail.com

بازگشت به بالا

reza0111
کاربر جدید
کاربر جدید

12 فروردين ماه ، 1390
تعداد ارسالها: 2
امتياز: 6
تشکر شده 0 بار در 0 پست

ارسالارسال شده در: پنجشنبه، 11 فروردين ماه ، 1390 23:25:10    موضوع مطلب: پاسخ همراه با اعلان

با سلام اقای مهندس لاچینی من یه سوال در مورد پروژه ساعت دیجیتالی داشتم میشه برنامه ساعت را تغییر کوچلو بدید یا اگر میشه راهنمایی کنید تا خودم انجامش بدم . یه کاری کنید که سون سگمنت سمت چپ فقط شماره یک نشان دهد بقیه خاموش بمانند...یعنی عدد صفر را نشان ندهد فقط از ساعت 10 که ساعت دو رقمی میشود تا ساعت 1 که دوباره خاموش شود...با تشکر اگه میشه این کار را برام بکنی ممنون میشم.با تشکر

reza.mcrc@yahoo.com

بازگشت به بالا

تمامي مطالب ارسال شده:   
ارسال موضوع جديد   پاسخ به اين موضوع   ارسال تشکر

HLachini.elewiz.com صفحه اول انجمن -> AVR

زمان پيشفرض سايت: ساعت گرينويچ + 3.5 ساعت
صفحه 1 از 1

نام کاربري:      کلمه عبور:     

~ يا ~
عضويت در سايت